O čom je projekt Vodné správy

 

Voda je nenahraditeľný živel. Aj na našom malom Slovensku. Minerálne a pramenité vody sú „to najlepšie, čo doma máme”. Máme ich naozaj veľa a svojou rozmanitosťou sú svetovo unikátne. Poznávajte ich vďaka nášmu projektu a zorientujte sa v odlišnostiach aj oproti iným vodám, ktoré na Slovensku pijeme.

Akým témam sa venujeme

Chceme spracovať čo najširšiu paletu tém. Tak, aby ste o vodách vďaka nám vedeli čo najviac a poznali rozdiely na základe ich pôvodu, zloženia, úprav či účinkov. Naším cieľom je, aby ste vďaka Vodným správam mali v tejto oblasti pestré a komplexné informácie.

Ako pracujeme?

V dobe, kedy čelíme pretlaku informácií, je dôležité, aby sme našim čitateľom a návštevníkom sprostredkovali zaujímavé, aktuálne a overené informácie. Transparentne odkazujeme na zdroje, z ktorých informácie čerpáme. Na tvorbu textov, videí, príspevkov na sociálne siete využívame verejne dostupné zdroje, čerpáme z legislatívnych rámcov, štátnych organizácií, štúdií, publikovaných faktov z médií a pod. Prizývame odborníkov, ktorí sprostredkúvajú informácie a skúsenosti z oblastí, ktorým sa venujú.

Kontakt

Chcete sa nás k téme vody niečo spýtať? Napíšte nám na info@vodnespravy.sk.